Η εταιρεία «Ελληνική Βιομηχανία Περιβαλλοντικών Συστημάτων Α.Ε.Β.Ε. αναδείχτηκε προσωρινός ανάδοχος της δημόσιας σύμβασης για την προμήθεια απορριμματοφόρου οχήματος από τον Δήμο Αλμυρού. Ο συνολικός προϋπολογισμός ανέρχεται σε 120.800 ευρώ, ενώ σχετική ομόφωνη απόφαση για την ανάδειξη του αναδόχου έλαβε η Οικονομική Επιτροπή του Δήμου Αλμυρού.
Τοπικά
Προμήθεια απορριμματοφόρου από τον Δήμο Αλμυρού
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2015/09/ALMYROS.jpg?fit=485%2C291&ssl=1)