Έφυγε σήμερα από τη ζωή ο ασφαλιστής και διαιτητής ποδοσφαίρου Ευάγγελος Ζαχείλας. Είχε διατελέσει πρόεδρος του Συνδέσμου Διαιτητών Ποδοσφαίρου Θεσσαλίας. Η κηδεία του θα γίνει αύριο στις 12 το μεσημέρι στον Ιερό Ναό Αγίας Ειρήνης Χρυσοβαλάντου στην οδό Θειρών 21 στην Νέα Ιωνία. Ο Σύνδεσμος απευθύνει τα θερμά του συλλυπητήρια στην οικογένεια του. “Καλό ταξίδι αγαπημένε μας Πρόεδρε” αναφέρει σε ανακοίνωσή του.
Τοπικά
Έφυγε από τη ζωή ο Ευάγγελος Ζαχείλας
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2021/01/keria-550x405-1.jpg?fit=550%2C405&ssl=1)