Σε αναμμένα κάρβουνα ήταν χθες το απόγευμα στο δικαστικό μέγαρο Βόλου ο γραμματέας του Δικηγορικού Συλλόγου Βασίλης Μπακαλιάνος. Η ποδοσφαιρική ομάδα των δικηγόρων του Βόλου αναχωρούσε για τη Ρόδο μέσω του αεροδρομίου «Ελ. Βενιζέλος», ωστόσο ο Βασ. Μπακαλιάνος είχε μια δικαστική υπόθεση σε εξέλιξη στο Μονομελές Πλημμελειοδικείο και περίμενε να δοθεί αναβολή γύρω στις 3 μ.μ. Σήμερα το πρωί στο νησί των ιπποτών οι δικηγόροι του Βόλου αντιμετωπίζουν τους συναδέλφους τους του νησιού για το πρωτάθλημα ποδοσφαιρικών συλλόγων Ελλάδος.
Παραπολιτικά
Όταν ο δικηγόρος παίζει μπάλα…
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2014/09/checkmark3.png?fit=485%2C361&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΚυκλικοί κόμβοι