Άμεση ήταν η κινητοποίηση της Πυροσβεστικής σήμερα το πρωί, μετά από κλήση για καπνό στο Δημαρχείο Βόλου. Γύρω στις 7 το πρωί, η Πυροσβεστική Υπηρεσία, δέχθηκε κλήση για καπνό στα ηλεκτρολογικά συστήματα – σταθεροποιητή τάσης στο Δημαρχείο του Βόλου. Στο σημείο μετέβη ένα όχημα της Πυροσβεστικής, ωστόσο διαπιστώθηκε δεν συνέτρεχε λόγος ανησυχίας.
Τοπικά
Καπνός στο δημαρχείο του Βόλου κινητοποίησε την Πυροσβεστική
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2017/12/ΔΗΜΑΡΧΕΙΟ-ΒΟΛΟΥ.jpg?fit=840%2C418&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΔράσεις εθελοντισμού για μια καθαρή Σκιάθο