Από ανίατη ασθένεια, την οποία αντιμετώπισε με δύναμη για δύο χρόνια περίπου, πέθανε χθες ο 42χρονος Σάββας Πορλουτζής, πατέρας ενός 9χρονου παιδιού. Ο άτυχος 42χρονος, που εργαζόταν ως χειριστής κλαρκ σε εργοστάσιο της ΒΙΠΕ Βόλου, άφησε την τελευταία του πνοή στο Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Λάρισας, όπου νοσηλευόταν. Η κηδεία του θα γίνει σήμερα στις 2 μ.μ. από τον ιερό ναό Αγ. Γεωργίου Ιωλκού.
Τοπικά
Υπέκυψε 42χρονος Βολιώτης μετά από μάχη που έδωσε με ανίατη ασθένεια
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2016/06/penthos.jpg?fit=485%2C364&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΤο σκοτεινό μυστικό της δολοφονίας του 6χρονου στην Κομοτηνή