Πρόταση για τρίτη τροποποίηση του Τεχνικού Προγράμματος 2021 κατέθεσε η Δημοτική Αρχή Αλμυρού στην τελευταία συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου, η οποία εγκρίθηκε κατά πλειοψηφία. Οι δημοτικοί σύμβουλοι Δημ. Εσερίδης και Ηλ. Δαλακούρας υπερψήφισαν το θέμα με επιφύλαξη ως προς τη νομιμότητα των έργων, ενώ αντίστοιχα οι κ.κ. Μανωλία Μυγιάκη – Μυλωνά, Σαβ. Τσόγκας και Γ. Σώμος καταψήφισαν.
Γ.Ξ.
Παραπολιτικά
Τροποποίηση
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2014/06/og_img_2019.png?fit=840%2C382&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΈτοιμος ο Κιτόκο, επιστρέφει και ο Ξύδας στον Ολυμπιακό Βόλου