Την Δευτέρα 21 Σεπτεμβρίου συνεδριάζει η Νομαρχιακή Επιτροπή του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία, με θέμα τον προσδιορισμό της δουλειάς του κόμματος για την επόμενη περίοδο.
Η συνεδρίαση θα γίνει σε αίθουσα ξενοδοχείου της πόλης, με την τήρηση όλων των υγειονομικών κανόνων που επιβάλλει η ανάγκη αντιμετώπισης του κορωνοιού.
Χρήση μάσκας, τήρηση αποστάσεων, παρουσία μελών στα πλαίσια των επιτρεπόμενων ορίων.
Τοπικά
Συνεδρίαση της Νομαρχιακής Επιτροπής Μαγνησίας του ΣΥΡΙΖΑ-Προοδευτική Συμμαχία
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2020/09/syriza-3.jpg?fit=840%2C525&ssl=1)