Την Τρίτη του Πάσχα 30 Απριλίου ο Βουλευτής, τ. Υπουργός και υποψήφιος Ευρωβουλευτής με τον ΣΥΡΙΖΑ, κ. Παναγιώτης Κουρουμπλής, θα κάνει περιοδεία στον Βόλο, όπου θα έχει συναντήσεις με τοπικούς αξιωματούχους και φορείς.
Στις 10:00 θα επισκεφθεί το Λιμεναρχείο, στις 10:30 το Γενικό Νοσοκομείο Βόλου, στις 11:00 το Ίδρυμα Ειδικών Παίδων Μαγνησίας και εν συνεχεία το ΕΚΑΒ και, στις 11:45 θα βρεθεί στην Πυροσβεστική Υπηρεσία της πόλης. Στις 12:15 θα επισκεφθεί την Αστυνομική Διεύθυνση Βόλου, στις 12:15 τον Οργανισμό Λιμένα Βόλου και στις 14:00 θα έχει συνάντηση με υποψηφίους του ΣΥΡΙΖΑ.
Τοπικά
Περιοδεία του Παναγιώτη Κουρουμπλή την Τρίτη στον Βόλο
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2018/10/kouroumplis.jpg?fit=777%2C437&ssl=1)