Με μια υπέροχη ζωγραφιά από τις κόρες του Νεφέλη και Δανάη στόλισε την ευχετήρια ηλεκτρονική του κάρτα ο γενικός γραμματέας Οικονομικής Πολιτικής Χρήστος Τριαντόπουλος. Τη ζωγραφιά συνόδευαν ευχές για τη δύσκολη περίοδο που βιώνουμε και ο κ. Τριαντόπουλος ευχήθηκε να έχουμε ένα νέο έτος με υγεία, ευημερία και προκοπή, αισιοδοξία και πίστη, ώστε το συντομότερο δυνατόν και η παγκόσμια κοινότητα να βγει από αυτή την ιστορικά δύσκολη κατάσταση.
ΗΡ.ΚΑ.
Παραπολιτικά
Ευχές με μια παιδική ζωγραφιά…
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2014/06/og_img_2019.png?fit=840%2C382&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΝέα έθιμα στην εποχή της πανδημίας