Απορρίφθηκε από την Αποκεντρωμένη Διοίκηση Θεσσαλίας η προσφυγή που είχε καταθέσει η Ένωση Επαγγελματιών Περιπτερούχων Καπνοπωλών Νομού Μαγνησίας κατά της απόφασης του Δημοτικού Συμβουλίου Βόλου «περί «μετατόπισης περιπτέρων στους κεντρικούς άξονες του Δήμου Βόλου». Η σχετική απόφαση δημοσιεύτηκε χθες στη «Διαύγεια» και επ’ αυτής μπορούν οι ενδιαφερόμενοι να ασκήσουν προσφυγή εντός χρονικού διαστήματος ενός μήνα.
Παραπολιτικά
Απορρίφθηκε «Θ»
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2014/09/checkmark3.png?fit=485%2C361&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΤρία ερωτήματα «Θ»