Τη λειτουργία της καντίνας στο νησάκι του Τσουγκριά, που βρίσκεται απέναντι από την Σκιάθο, αναλαμβάνει ο αδελφός του Αχ. Μπέου, Αντώνης Μπέος, ο οποίος πλειοδότησε στην ανοιχτή δημόσια προφορική δημοπρασία της Κτηματικής Υπηρεσίας που διενεργήθηκε σήμερα, προσφέροντας ποσό 110.000 ευρώ για τρία χρόνια.
Ο ίδιος αναλαμβάνει επίσης την ανάπτυξη ομπρελοκαθισμάτων στο νησί έναντι 30.000 ευρώ για τα επόμενα τρία χρόνια.
Τοπικά
Την καντίνα και τα ομπρελοκαθίσματα στον Τσουγκριά “χτύπησε” σε δημοπρασία ο αδελφός του Αχ. Μπέου
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2019/07/tsougria_00-1.jpg?fit=600%2C400&ssl=1)
Προηγούμενο Άρθρο100.000 ευρώ κλήρωσε σε πρακτορείο της Λάρισας το Λαϊκό Λαχείο