Η Νομαρχιακή Επιτροπή του Κινήματος Αλλαγής Μαγνησίας προσκαλεί στην πολιτική εκδήλωση για την κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του την Τετάρτη 5 Φεβρουαρίου, στις 7 μ.μ., στο ξενοδοχείο Παρκ.
Ομιλητές είναι ο Γραμματέας Τομέα Επικοινωνίας του Κινήματος Αλλαγής Κυριάκος Κυριάκος και ο εκπρόσωπος Κοινοβουλευτικού Έργου της Κοινοβουλευτικής ομάδας του Κινήματος Αλλαγής Σπύρος Καρανικόλας.
Τοπικά
Στον Βόλο Κυρ. Κυριάκος και Σπ. Καρανικόλας για την κοπή πίτας του Κινήματος Αλλαγής
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2020/02/Χωρίς-τίτλο-2.png?fit=492%2C297&ssl=1)