Το πάρκο του Αγ. Κωνσταντίνου, τόπος απόδρασης στην πανδημία, χρήζει καλύτερης περιποίησης από τον ΟΛΒ. Οι διάδρομοι εντός του πάρκου είναι γεμάτοι λακκούβες-παγίδες, ο φωτισμός ανεπαρκής και γενικά δεν είναι πάρκο αυτό στη βιτρίνα της πόλης, την παραλία. Όσο συντομότερα το αναλάβει ο Δήμος, τόσο το καλύτερο για την πόλη.
ΔΗΜΟ.Σ.
Οι εικόνες της ημέρας
Χρήζει περιποίησης το πάρκο Αγ. Κωνσταντίνου
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2021/06/Σ2-ΦΩΤΟΣΧΟΛΙΟ-ΠΑΡΚΟ-ΑΓ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ.jpg?fit=840%2C630&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΑνταλλαγή πυροβολισμών στην Κηφισιά – Πληροφορίες για τραυματία