Με νέα αρμοδιότητα επιφορτίζεται η Νατάσσα Μορφογιάννη. Μετά τις πρόσφατες ανακοινώσεις για τους αντιδημάρχους του Δήμου Βόλου, η Νατάσα Μορφογιάννη επιφορτίζεται εκτός από την αντιδημαρχία της Δημοτικής Αστυνομίας, Διεθνών και Δημόσιων Σχέσεων – Εκδηλώσεων και με εκπαιδευτικά καθήκοντα, καθώς ορίστηκε πρόεδρος της Σχολικής Επιτροπής Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου, με τα καθήκοντα και τις υποχρεώσεις της να αυξάνονται…
ΑΝ.Φ.
Παραπολιτικά
Αυξάνονται
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2014/06/og_img_2019.png?fit=840%2C382&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΜαυρονάσιος: Σκληρή δουλειά και υπομονή