Ερχόταν παλαιότερα στο Βόλο ως κολυμβητής και αθλητής της υδατοσφαίρισης ο βουλευτής Καβάλας της ΝΔ Νίκος Παναγιωτόπουλος, ανιψιός του παλαιού βουλευτή της ΝΔ Γιώργου Παναγιωτόπουλου… Χθες στη συνέντευξη Τύπου της ΝΟΔΕ Μαγνησίας δήλωσε πως «παίζουμε όλοι μαζί για την ομάδα», αλλά η ομάδα είχε απουσίες. Δύο από τους επτά πολιτευτές του κόμματος στη Μαγνησία απουσίαζαν από τη συνέντευξη, δίδοντας τροφή για φήμες περί αλλαγών στο ψηφοδέλτιο. Η ομάδα δεν πήγε καλά στις εκλογές του Ιανουαρίου στη Μαγνησία και ίσως ο κ. Μεϊμαράκης σκοπεύει να την αλλάξει. Αν αλλάξει όμως τη σειρά, πράγμα που μοιάζει δύσκολο, θα υπάρξουν αντιδράσεις.
Παραπολιτικά
Απουσίες από την… ομάδα “Θ”
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2014/09/checkmark3.png?fit=485%2C361&ssl=1)