Ο Διοικητής και τα μέλη του Διοικητικού Συμβουλίου του Γ.Ν. Βόλου «Αχιλλοπούλειο» εκφράζουν τα θερμά και ειλικρινή τους συλλυπητήρια για την απώλεια της Ασημούλας Σμα-Ζμα, μιας εξαίρετης συναδέλφου η οποία όπως τονίζεται “υπηρέτησε με αφοσίωση και ευσυνειδησία τα καθήκοντά της ως νοσηλεύτρια
των Εξωτερικών Ιατρείων του Νοσοκομείου μας «ΚΑΛΟ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ ΑΣΗΜΟΥΛΑ»”.
Τοπικά
Βόλος: Θλίψη για τον θάνατο νοσηλεύτριας
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2023/11/penthos-3-3.jpg?fit=768%2C344&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΞυλοκόπησε τη μητέρα του άγρια και την έστειλε στο νοσοκομείο