Στο Νοσοκομείο του Βόλου μεταφέρθηκε μία 55χρονη γυναίκα που τραυματίστηκε μετά την παράσυρσή της από όχημα στην οδό Πολυμέρη.
Το περιστατικό σημειώθηκε λίγο μετά τις 8:00 το βράδυ στη συμβολή των οδών Πολυμέρη με Καραΐσκάκη. Στο σημείο έσπευσε ασθενοφόρο του ΕΚΑΒ που την παρέλαβε και τη μετέφερε στο Νοσοκομείο. Η γυναίκα τραυματίστηκε στο κεφάλι και στο πόδι.
Τοπικά
Τραυματισμός γυναίκας μετά από παράσυρση στην Πολυμέρη
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2020/09/asthenoforo2-ekav-vrady1-780x405-1.jpg?fit=780%2C405&ssl=1)