Ανακοινώθηκε σήμερα η λύση της συνεργασίας της Νίκης Βόλου με τον προπονητή Γιάννη Κούτση.
Ειδικότερα, όπως αναφέρεται στην ανακοίνωση της Διοικούσας Επιτροπής της Νίκης Βόλου:”Η Δ.Ε. ποδοσφαίρου της Νίκης Βόλου 1924 ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας με τον προπονητή κ. Κούτση και του εύχεται καλή επιτυχία στην συνέχεια της προπονητικής του καριέρας”
Αθλητισμός
Τέλος ο Κούτσης από τη Νίκη Βόλου
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2018/11/koytshs.jpg?fit=800%2C532&ssl=1)
Προηγούμενο Άρθρο“Μια Φανταστική Γυναίκα” με προβολές σε Μεταξουργείο και Αχίλλειο