Αυτή ήταν η εικόνα της σιδερένιας πεζογέφυρας στο ύψος της Αναλήψεως που ενώνει τη Ζάχου με την Καραμπατζάκη την επομένη της κακοκαιρίας «Elias». Τα… πάντα όλα σταμάτησαν στη γέφυρα, φρακάροντας τον χείμαρρο Κραυσίδωνα και το νερό.
Λ.Α.
Αυτή ήταν η εικόνα της σιδερένιας πεζογέφυρας στο ύψος της Αναλήψεως που ενώνει τη Ζάχου με την Καραμπατζάκη την επομένη της κακοκαιρίας «Elias». Τα… πάντα όλα σταμάτησαν στη γέφυρα, φρακάροντας τον χείμαρρο Κραυσίδωνα και το νερό.
Λ.Α.