Όταν τα προβλήματα έχουν γίνει «θηλιά» σε εργαζόμενους στον ιδιωτικό και δημόσιο τομέα, δεν είναι δυνατόν να βλέπουμε ποσοστά ειδικά στο δημόσιο που δεν αγγίζουν ούτε το 30%. Τα προβλήματα είναι κοινά από όλους κι όλοι θα πρέπει να το αντιληφθούν αυτό. Σίγουρα το οικονομικό είναι ένα θέμα που όλοι το σκέφτονται σε μία απεργία, αλλά και η μη συμμετοχή δεν νομίζω ότι βοηθά.
ΑΝ.Φ.
Παραπολιτικά
Συμμετοχή
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2014/06/og_img_2019.png?fit=840%2C382&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΠάρκιν