Σκοτάδι επικρατεί έξω από το Ανοιχτό Δημοτικό Θέατρο Νέας Ιωνίας και ο λόγος είναι η καμένη λάμπα στον δημοτικό φωτισμό, όπως φαίνεται και στη φωτογραφία. Πάλι καλά που υπάρχει ο φωτισμός από τη μικρή καντίνα, για να μπορεί ο κόσμος, να βρει τον δρόμο του…
Λ.Α.
Οι εικόνες της ημέρας
Σκοτάδι βαθύ έξω από το Δημοτικό Θέατρο Νέας Ιωνίας
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2019/06/Σ02-Φ2-ΖΩΗ-5-e1560435568442.jpg?fit=630%2C840&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΠοιοι είναι οι δύο νέοι υποψήφιοι με τον Βαρουφάκη στη Μαγνησία