Έφυγε από τη ζωή χθες, από παθολογικά αίτια σε ηλικία 74 χρόνων , ο Αθανάσιος Πετρακάκης, που διατηρούσε επί σειρά ετών το ιδιωτικό καφενείο στην πλατεία του Βενέτου. Ο εκλιπών ήταν παντρεμένος, είχε τρία παιδιά και είδε εγγόνια. Η κηδεία του θα γίνει σήμερα στις 12 το μεσημέρι από τον ιερό ναό Αγ. Παρασκευής Βόλου.
Τοπικά
Πέθανε 74χρονος ιδιοκτήτης καφενείου στο Βένετο
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2017/11/δ.jpg?fit=840%2C736&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΟ καιρός σήμερα στον Βόλο