Ο Χρήστος Μπουκώρος μαζί με τους συνυποψήφιους του βουλευτές της Νέας Δημοκρατίας κ. Αθανάσιο Λιούπη, κ. Κωνσταντίνο Μαραβέγια, κα Έφη Αντωνίου – Χουβαρδά και κα Ουρανία Καθηνιώτη συνεχίζοντας τον αγώνα για μία αυτοδύναμη Κυβέρνηση με Πρωθυπουργό τον Κυριάκο Μητσοτάκη θα πραγματοποιήσουν περιοδεία στα νησιά των Βορείων Σποράδων.
Πιο συγκεκριμένα, την Τετάρτη 7 Ιουνίου θα βρεθούν στην Αλόννησο όπου και θα μιλήσουν στις 7:30 το απόγευμα στο κατάστημα “Alonissos Café”, στην Σκόπελο την Πέμπτη 8 Ιουνίου στις 7:30 το απόγευμα στο Δημοτικό Καφενείο Σκοπέλου και την Παρασκευή 9 Ιουνίου στην Σκιάθο στο κατάστημα “Sol Levante Café” στις 7:30 το απόγευμα.
Τοπικά
Περιοδεία υποψηφίων βουλευτών στις Βόρειες Σποράδες
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2023/06/mpoy.jpg?fit=791%2C527&ssl=1)