Το καπάκι που καλύπτει την υποδομή έχει σπάσει και θα πρέπει η αρμόδια υπηρεσία να το αντικαταστήσει με καινούριο, όσο το δυνατόν συντομότερα, γιατί υπάρχει ο κίνδυνος, κάποιος διερχόμενος να πέσει μέσα και να τραυματιστεί. Η φωτογραφία από την οδό Ροζού μεταξύ Δημητριάδος και Ερμού.
Φ.Σ.
Οι εικόνες της ημέρας
Παγίδα για διερχόμενους στην οδό Ροζού
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2020/10/Σ2-Φ3-ΣΠΑΝΟΣ-ΖΩΗ-ΣΤΗΝ-ΠΟΛΗ-3-scaled.jpg?fit=473%2C840&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΣε παγκόσμιους αγώνες τύπου «Φόρμουλα»