Τοπικά

Όλα τα ονόματα του συνδυασμού με επικεφαλής τον Μ. Μιτζικό για τον Δήμο Νοτίου Πηλίου

«Διαθέτουμε ένα ψηφοδέλτιο νίκης, εμπειρίας και ανανέωσης που μας καθιστά έτοιμους να υλοποιήσουμε τα όσα οραματιζόμαστε, για να εισέλθει επιτέλους ο Δήμος Νοτίου Πηλίου σε τροχιά ανάπτυξης». Τα παραπάνω δήλωσε ο επικεφαλής της παράταξης «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου» και υποψήφιος Δήμαρχος Μιχ. Μιτζικός μετά την κατάθεση του ψηφοδελτίου του συνδυασμού στο Πρωτοδικείο Βόλου.
«Καταθέσαμε το ψηφοδέλτιο με 129 υποψήφιους δημοτικούς και τοπικούς συμβούλους. Πρόκειται για άξιους και έμπειρους συνεργάτες, που έχουν όρεξη για δουλειά και θέλουν να προσφέρουν στον τόπο μας. Καλούμε τους δημότες να μας εμπιστευτούν ώστε να αφοσιωθούμε απόλυτα στην διοίκηση του δήμου. Όλοι μαζί θα δώσουμε μάχη για έναν δήμο σύγχρονο, έναν δήμο -πρότυπο που θα σέβεται τον δημότη. Έχουμε την εμπειρία, έχουμε το σχέδιο, έχουμε την όρεξη και τον ενθουσιασμό, για να κάνουμε πράξη το όραμά μας για την περιοχή του Δήμου Νοτίου Πηλίου.» τόνισε ο κ. Μιτζικός.

Το ψηφοδέλτιο
Τα ονόματα που απαρτίζουν το κεντρικό ψηφοδέλτιο της παράταξης «Ενωτική Αυτοδιοικητική Κίνηση Νοτίου Πηλίου» και για τα Τοπικά Συμβούλια είναι τα εξής:

Εκλογική Περιφέρεια Αργαλαστής
ΔΙΑΝΕΛΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΠΑΡΙΣΗ
ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΞΕΝΟΦΩΝΤΑ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ (ΒΑΣΩ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΑΝΤΑΡΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΕΣΑΛΟΥΡΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΠΑΡΡΗΣΙΑΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΙΤΟΠΟΥΛΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΒΑΝΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΑΜΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΝΤΟΡΗΣ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Αφετών
ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΒΑΪΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ του ΠΑΡΙΣΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ
ΧΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ

Εκλογική Περιφέρεια Μηλεών
ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΝΕΛΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ
ΖΑΖΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΚΑΤΩΓΙΑ-ΣΦΕΤΣΙΑ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΛΟΤΟΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΕΓΑΝΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΜΑΦΗ-ΛΥΧΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΝΙΦΟΡΟΥ-ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΡΑΜΜΑΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Σηπιάδος
ΒΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΝΤΖΟΥ-ΝΙΚΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΜΑΜΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΣΤΑΘΑΡΑΚΟΥ ΣΥΡΑΓΩ (ΓΩΓΩ) του ΣΤΑΜΑΤΗ
ΣΥΡΙΗ-ΔΡΟΣΙΤΗ ΜΑΡΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Εκλογική Περιφέρεια Τρικερίου
ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ (ΜΑΝΩΛΑΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΜΑΝΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΣΙΜΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΣΠΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Τοπικές Κοινότητες
Αγίου Γεωργίου Νηλείας

ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΑΞΑΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΒΙΔΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ του ΠΑΡΙΣΗ
ΕΥΑΓΓΕΛΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΠΕΛΛΑ-ΚΑΡΚΑΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΣΚΟΥΡΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ

Αργαλαστής
ΑΚΡΙΒΟΥ ΑΣΗΜΩ (ΜΙΝΑ) του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΑΛΠΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
ΚΟΥΤΑΝΤΕΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΑΝΤΟΥΛΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ
ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ
ΠΑΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΦΡΑΝΤΖΕΖΟΥ-ΑΓΑΠΗΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΑΛΕΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Αφετών
ΜΑΜΟΥΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΝΙΚΟΛΑΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΠΙΛΑΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΤΖΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ
ΤΖΟΥΜΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Καλών Νερών
ΑΞΑΗ-ΤΖΟΑΝΝΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΟΥΛΟΧΙΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΠΙΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΣΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΘΑΝΑ
ΣΚΟΥΡΓΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΑ

Λαύκου
ΒΡΑΤΣΙΝΗ ΑΣΠΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΚΑΠΡΑΒΕΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΡΙΣΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΜΑΝΕΤΤΑΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΤΕΦΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΤΣΙΑΜΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Μηλεών
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΣΗΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΓΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΓΙΑΝΝΙΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΛΑΖΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΤΖΙΩΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

Μηλίνας
ΓΑΛΑΝΗ-ΤΣΙΑΝΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΓΚΟΥΤΖΙΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΔΕΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΛΑΡΥΓΓΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ του ΣΤΑΜΑΤΗ
ΜΠΑΝΤΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΠΙΤΣΙΛΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
ΠΟΛΥΜΕΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΦΙΓΑ ΤΕΤΙΑΝΑ του ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ

Νεοχωρίου
ΑΓΡΙΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΓΑΝΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ
ΜΑΦΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΣΠΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

Προμυρίου
ΒΑΛΟΥΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΔΗΜΟΥ
ΛΙΑΤΖΟΥΡΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΠΑΠΑΔΗΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΔΗΜΟΥ
ΣΕΡΣΙΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΤΖΙΚΑ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
ΧΑΤΖΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ του ΙΩΑΝΝΗ
ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

Συκής
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΚΑΤΣΙΝΤΕΛΙΑ ΑΡΓΥΡΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
ΖΑΧΑΡΟΣ ΔΗΜΟΣ του ΗΡΑΚΛΗ
ΠΑΤΕΡΑΚΗ-ΖΑΖΑΝΗ ΕΛΕΝΗ του ΜΙΧΑΗΛ
ΠΟΛΙΩΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΣΤΑΘΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ του ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΧΡΥΣΑΝΘΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

Τρικερίου
ΛΑΝΤΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΛΙΘΑΔΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΑΡΓΥΡΟΥ
ΜΑΛΑΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
ΜΑΡΓΩΜΕΝΟΥ ΑΓΛΑΪΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΡΚΑΚΗ ΑΓΛΑΪΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Μονοεδρικές
ΞΥΝΟΒΡΥΣΗ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ
ΜΕΤΟΧΙ: ΗΛΙΑΣ ΨΑΘΑΣ
ΛΑΜΠΙΝΟΥ: ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΤΣΑΣ
ΠΡΟΠΑΝ- ΚΑΛΑΜΑΚΙ: ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΟΥΛΕΛΙΚΑΣ

Προηγούμενο ΆρθροΕπόμενο Άρθρο

Μοιραστείτε το