Τοπικά

Οι υποψήφιοι σύμβουλοι με τον Χαράλαμπο Πάσχο στον Δήμο Ρήγα Φεραίου – Όλα τα ονόματα 

Τα εγκαίνια του προεκλογικού κέντρου του υποψήφιου δημάρχου Ρήγα Φεραίου κ. Χαράλαμπου Πάσχου θα πραγματοποιηθούν την Παρασκευή 10 Μαΐου στις 8.30 το βράδυ στον πεζόδρομο του Βελεστίνου.
Στο πλαίσιο των εγκαινίων θα γίνει και η παρουσίαση όλων των υποψήφιων δημοτικών και τοπικών συμβούλων.
Στην δήλωσή του ο κ. Χαράλαμπος Πάσχος δήλωσε πως «καλούμε όλους τους δημότες να παρευρεθούν στα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της δημοτικής παράταξης «Όλοι μαζί μπροστά» για να κάνουμε την νέα αρχή για την πρόοδο στον τόπο μας και να γράφουμε νέα σελίδα ανάπτυξης και ευημερίας στον Δήμο Ρήγα Φεραίου. Στις 26 Μαΐου δίνουμε την εκλογική για το μέλλον του Δήμου μας και των πολιτών».
Και πρόσθεσε πως «οι υποψήφιοι δημοτικοί και τοπικοί σύμβουλοι της παράταξής μας είναι άνθρωποι με αξιοπρέπεια, με γνώση και αξίες, με εμπειρία και φρέσκες ιδέες που θα υπερασπιστούν στο ακέραιο την ιστορία, τον πολιτισμό αλλά και το μέλλον αυτού του τόπου. Για να δώσουμε όλοι μαζί τον αγώνα, για την ελπίδα και την πρόοδο, για την δημιουργία και την αξιοκρατία. Για τον Δήμο που θέλουμε και θα καταφέρουμε να έχουμε».

Οι υποψήφιοι δημοτικοί και τοπικοί σύμβουλοι είναι οι εξής:
Υποψήφιοι δημοτικοί σύμβουλοι:
Εκλογική Περιφέρεια Κάρλας
1. Αναστασίου-Μπουρμπουτσιώτη Ευαγγελία του Γεωργίου
2. Βαγγέλας Ιωάννης του Κυριαζή
3. Βέτσικα-Βλαχάβα Βικτωρία του Αθανασίου
4. Γκοντόλου Μαρία-Ουρανία του Βασιλείου
5. Καντόλας Βασίλειος του Γεωργίου
6. Καφάση-Λύρα Ελένη του Γεωργίου
7. Κοντοκλώτσης Γεώργιος του Νικολάου
8. Λάππα Μαρία συζ. Παύλου
9. Μαντζιάρης Κωνσταντίνος του Κυριάκου
10. Μπαρτζιάλης Μαργαρίτης του Αντωνίου
11. Ναούμ Αναστάσιος (Τάσος) του Κωνσταντίνου
12. Πανομμάτης Κωνσταντίνος του Ιωάννη
13. Παρσάς Ευάγγελος του Νικολάου
14. Σβερονόπουλος Δημήτριος του Βαϊου
15. Σεσκλιώτης Θεοχάρης (Χάρης) του Κωνσταντίνου
16. Τρικιώνη Αθανασία του Αντωνίου
17. Τσιαμπαλός Κυριαζής του Χρήστου
18. Χαβαλέ Ευαγγελία (Εύα) του Χρήστο

Εκλογική Περιφέρεια Κεραμιδίου
1. Βλαχόπουλος Αθανάσιος του Αντωνίου
2. Κουτσιμπάνας Αθανάσιος του Γεωργίου

Εκλογική Περιφέρεια Φερών
1. Αγγελή Αικατερίνη του Χρήστου
2. Αγγελή Ελευθερία του Ιωάννη
3. Αράπη-Κουσκουρίδα Ελένη του Βασιλείου
4. Βαϊοπούλου Φρειδερίκη συζ. Βασιλείου
5. Γάτος Σπυρίδων του Ηλία
6. Καλόγηρος Ζήσης του Ιωάννη
7. Κουβάτας Αθανάσιος του Μιχαήλ
8. Κουσκουρίδας Μιχαήλ του Γεωργίου
9. Μακρονάσιου Ζωή του Δημητρίου
10. Μαργαριτόπουλος Δημήτριος του Στεργίου
11. Μπατακόγια Ευαγγελία (Λίτσα) του Γεωργίου
12. Μπατζιάκας Αθανάσιος του Δημητρίου
13. Μωραΐτης Χρήστος του Μιχαήλ
14. Ντόντος Νικόλαος του Σωτηρίου
15. Ντούρας Βασίλειος του Αθανασίου
16. Οικονόμου Αθανάσιος (Σάκης) του Ιωάννη
17. Παπατόλιας Απόστολος του Γεωργίου
18. Σούρλας Αθανάσιος του Δημητρίου
19. Τσιπιτσούδη Τριανταφυλλιά (Φιλιώ) του Γεωργίου
20. Χολέβα-Χριστοδούλου Αποστολία (Λιάνα) του Στεργίου
21. Χρόνη Δήμητρα του Σπύρου

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικών και τοπικών κοινοτήτων
Τοπική Κοινότητα Αγίου Γεωργίου
1. Κίτσιου-Γελαδάρη Στέλλα του Νικολάου
2. Νασιάκος Αθανάσιος του Δημητρίου
3. Παπαπαναγιώτου Χρυσοβαλάντου-Κυριακή του Ιωάννη
4. Τσαμπάζης Φώτιος του Ευαγγέλου
5. Χαλβατζάκου-Παπαδανιήλ Βασιλική του Γεωργ

Τοπική Κοινότητα Αερινού
1. Γαλογαύρος Αναστάσιος του Χρήστου
2. Μαστροχρήστου Αρχοντούλα του Αριστείδη
3. Μίγα Μαρία του Γεωργίου
4. Μπλέτσας Κωνσταντίνος του Αθανασίου
5. Τσιώλης Ηλίας του Λάμπρο

Τοπική Κοινότητα Καναλίων
1. Μανουσογεωργάκης Γεώργιος του Νικολάου
2. Παπαθανασίου Αθανάσιος-Χρήστος του Αλεξάνδου
3. Παπουτσής Αθανάσιος του Στεφάνου
4. Ρόδα Ελένη του Παναγιώτη
5. Φάκκα-Ζαζάνη Βασιλική του Νικολάο

Τοπική Κοινότητα Κεραμιδίου
1. Βασιλείου Ιωάννα του Κωνσταντίνου
2. Κατσίμπαλης Γεώργιος του Αθανασίου
3. Κουτσογιώργος Δημήτριος του Στεργίου
4. Μάνος Σπυρίδων του Γεωργίου
5. Μήττας Δημήτριος του Βασιλείου
6. Παπαγεωργίου Γεωργία του Αντωνίου

Τοπική Κοινότητα Μικρού Περιβολακίου
1. Ταχούλας Στέργιος του Ιωάννη
2. Τέγου Βασιλική του Αθανασίου
3. Τζατζάφης Νικόλαος του Στεργίου
4. Τσιουμπέκος Μιχαήλ (Μάκης) του Γεωργίου
5. Τσουμπέκου-Σκρίμπα Αικατερίνη του Γεωργίου

Τοπική Κοινότητα Περιβλέπτου
1. Γάτος Αθανάσιος του Γεωργίου
2. Γάτος Νικόλαος του Χρήστου
3. Διονυσοπούλου Έλλη του Γεωργίου
4. Ζούγρου Παρασκευή του Ηλία
5. Καπνιάς Γεώργιος του Κωνσταντίνου
6. Χαρίσης Δημήτριος του Ηλία

Τοπική Κοινότητα Ριζομύλου
1. Γκιντσίδη-Κακαζιάνη Ανθούλα του Ευαγγέλου
2. Θεοχάρη-Παπατζέλου Τριανταφυλλιά του Βασιλείου
3. Κακαζιάννης Ζήσης του Αθανασίου
4. Μπαλγουράνος Χαράλαμπος (Μπάμπης) του Ευθυμίου
5. Ρομφαίας Δημήτριος του Στάμου

Τοπική Κοινότητα Στεφανοβικείου
1. Δούγερη-Ακριβούση Χριστίνα του Γεωργίου
2. Ελαφρού-Γκοντισοπούλου Μαρία του Μαργαρίτη
3. Ζάρρας Σωτήριος του Φιλίππου
4. Κουτσιαρής Θεόδωρος του Αποστόλου
5. Χολεβας Γεώργιος του Δημητρίου

Τοπική κοινότητα Κερασιάς: Κωνσταντίνος Ηλίας
Στη δημοτική Κοινότητα του Βελεστίνου, η παράταξη στηρίζει με όλες της τις δυνάμεις την Ανεξάρτητη Κίνηση Βελεστι-Νεων και Χλοης.

Προηγούμενο ΆρθροΕπόμενο Άρθρο

Μοιραστείτε το