Yπό την επήρεια μέθης εντοπίστηκε να οδηγεί ένας 37χρονος άνδρας το αυτοκίνητό του με αποτέλεσμα να συλληφθεί από αστυνομικούς της Τροχαίας Βόλου. Ο 37χρονος υποβλήθηκε σε αλκοτέστ και διαπιστώθηκε πως είχε καταναλώσει αλκοόλ σε συγκέντρωση 0,58 mg/l στην πρώτη και 0,60 mg/l στη δεύτερη μέτρηση.
Τοπικά
Οδηγούσε αυτοκίνητο στον Βόλο υπό την επήρεια μέθης
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2018/04/odigisi_alkool_methi.jpg?fit=696%2C441&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΝ.Ιωνία: 47χρονη αποπειράθηκε να αυτοκτονήσει με χάπια