Την αυριανή αναμέτρηση του Βόλου με τον Πανσερραϊκό ορίστηκε να διευθύνει ο Αριστείδης Βάτσιος από την ΕΠΣ Δυτικής Αττικής. Βοηθοί θα είναι οι Θεόφιλος Μωϋσιάδης (ΕΠΣ Ηπείρου) και Χρήστος Ψύλλος από την ΕΠΣ Λέσβου. Τέταρτος διαιτητής ορίστηκε ο Κωνσταντίνος Τσέτσιλας από την ΕΠΣ Καστοριάς. Στο VAR θα είναι ο Ανδρέας Γκάμαρης από την ΕΠΣ Αθηνών και AVAR ο Θανάσης Κόλλιας από την ΕΠΣ Ηπείρου. Παρατηρητής διαιτησίας ορίστηκε ο Δημήτρης Γκάγκας από την ΕΠΣ Λάρισας.
Αθλητισμός
Ο Βάτσιος διαιτητής στο Βόλος-Πανσερραϊκός
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2021/11/ΒΑΤΣΙΟΣ-ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ.jpg?fit=780%2C470&ssl=1)