Ποσότητα τροφίμων και ειδών ατομικής καθαριότητος, που συγκεντρώθηκαν από τους συμμετέχοντας στο παιχνίδι του “Κρυμμένου Θησαυρού”, που διενεργήθηκε την Κυριακή της Αποκριάς στο Βελεστίνο Μαγνησίας πρόσφερε ο Σύλλογος Νεολαίας Βελεστίνου “ΕΝΟΔΙΑ” στον “Εσταυρωμένο”.
Η δωρεά αυτή προφέρει ένα μεγάλο μήνυμα αλληλεγγύης προς την κοινωνία και, ταυτόχρονα, στηρίζει τις δεκάδες άπορες οικογένειες που βοηθά σε μηνιαία βάση ο “Εσταυρωμένος”. Θερμά συγχαρητήρια και ευχαριστίες από το Δ.Σ. του “Ε” προς όλα τα μέλη του Συλλόγου “ΕΝΟΔΙΑ” για την ευγενική τους χειρονομία.