«Ντροπή» για τον πολιτισμό μας και στην κοινωνία χαρακτήρισε τη γιγάντωση της βίας η καθηγήτρια του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας Ελένη Ανδρέου με αφορμή τη χθεσινή εκδήλωση για τη βία στο ΤΕΕ Μαγνησίας. Μάλιστα, η κ. Ανδρέου αναφέρθηκε και στα πρότυπα τα οποία προβάλλουν μέσω των ΜΜΕ και των μέσων κοινωνικής δικτύωσης κακοποιητικές συμπεριφορές, όπλα κ.ά.
ΑΝ.Φ.
Παραπολιτικά
Ντροπή
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2014/06/og_img_2019.png?fit=840%2C382&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΠρολαμβάνειν