Aπό τον διοικητή της 5ης ΥΠΕ Θεσσαλίας και Στερεάς Ελλάδας αποφασίστηκε η μετακίνηση του γιατρού Μιχαηλίδη Προδρόμου, ειδικότητας Παθολογικής Ογκολογίας του Γ. Ν. Λάρισας στο Γενικό Νοσοκομείο του Βόλου «Αχιλλοπούλειο» λόγω υπηρεσιακών αναγκών, για κάλυψη πρωϊνού ωραρίου μία ημέρα την εβδομάδα.
Η απόφαση ισχύει για τον μήνα Φεβρουάριο.
Τοπικά
Μετακινείται στο “Αχιλλοπούλειο” ογκολόγος από το Νοσοκομείο Λάρισας
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2021/08/ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ-ΒΟΛΟΥ-2-1024x498-1.jpg?fit=840%2C409&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΟ Π. Βαφίνης για το Τεχνικό Πρόγραμμα στον Δήμο Αλοννήσου