Συγκέντρωση διαμαρτυρίας θα πραγματοποιήσουν αύριο Τετάρτη 30 Ιανουαρίου, οι Συνεργαζόμενες Συνταξιουχικές Οργανώσεις Μαγνησίας, έξω από το Νοσοκομείο Βόλου.
Σκοπός της κινητοποίησης, που έχει προγραμματιστεί για τις 12:00 το μεσημέρι, είναι να αναδειχθούν τα σοβαρά προβλήματα και οι ελλείψεις στο χώρο της Υγείας και να διεκδικηθεί η επίλυση τους.
Τοπικά
Κινητοποίηση συνταξιούχων αύριο έξω από το Νοσοκομείο Βόλου
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2017/04/ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΙ-1.jpg?fit=840%2C630&ssl=1)