Δίπλα στα παιδιά του Ορφανοτροφείου Βόλου βρίσκεται η Μητρόπολη Δημητριάδος. Μετά από αίτημα της διοίκησης του Ιδρύματος, η Μητρόπολη ανταποκρίθηκε άμεσα και έτσι τα παιδιά ξεκίνησαν τα καλοκαιρινά τους μπάνια, από την προηγούμενη εβδομάδα.
Η Διοίκηση τους ευχαριστεί θερμά για την παραχώρηση του λεωφορείου.
Τοπικά
Kαλοκαιρινά μπάνια για τα παιδιά του Ορφανοτροφείου
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2020/07/FB_IMG_1594202192032.jpg?fit=630%2C840&ssl=1)
Προηγούμενο Άρθρο«Η μελέτη της λίστας Πέτσα βγάζει λαγούς»