Ο Στέφανος Κασσελάκης φέρεται να έχει επικοινωνήσει με την οικογένεια του 13χρονου ο οποίος κατά την πρόσφατη επίσκεψη του στο Βόλο χρησιμοποίησε μια ατυχή λέξη απευθυνόμενος στον πρόεδρο του ΣΥΡΙΖΑ. Ο κ. Κασσελάκης ανέφερε: «Αν αυτός ο νεαρός επιθυμεί να συνομιλήσει μαζί μου, πολύ φιλικά θα του μιλήσω. Γιατί αυτό που πρέπει να δείξουμε στον κόσμο είναι ότι η διαφορετικότητα δεν είναι κάτι που θέλει να διχάσει την κοινωνία μας».
Μ.Χ.
Παραπολιτικά
Επικοινωνία
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2014/06/og_img_2019.png?fit=840%2C382&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΟδηγική συμπεριφορά