Με τα παιχνίδια της 11ης αγωνιστικής συνεχίζεται σήμερα η Α1 ΕΣΚΑΘ. Στο πλαίσιο του 1ου ομίλου σήμερα διεξάγονται οι συναντήσεις Ολυμπιακός Β.-Αγριά BC, ΓΣ Βόλου-Φοίβος, ΑΕΒΔ-ΓΣ Αλμυρού, Ίωνας-Σπάρτακος και Κεραυνός-Ανάληψη. Συνοπτικά το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων έχουν ως εξής:
Α1 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 2/12
ΕΑΚ Βόλου 16.00 Ολυμπιακός Β.-Αγριά BC, διαιτητές: Παριανόπουλος, Μπουγλός Ι., γραμματεία: Μαρούσος, Θεοφανίδου, Σακελλαροπούλου.
Κλ. Αγ. Θωμά 17.00 Κεραυνός-Ανάληψη, διαιτητές: Ξέρας, Παζώλης.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 17.00 ΓΣ Βόλου-Φοίβος, διαιτητές: Ζαχαρής, Μπάρδας, γραμματεία: Μαριτσούδη, Μαυρομιχάλης, Γκαλίδη.
Κλ. Ν. Ιωνίας 18.00 ΑΕΒΔ-ΓΣ Αλμυρού, διαιτητές: Τσουμαχίδης, Μπουγλός Π., γραμματεία: Τσιργούλα, Πεγιούκα, Καροτσάκης.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 19.00 Ίωνας-Σπάρτακος, διαιτητές: Ζαχαρής, Παριανόπουλος, γραμματεία: Γκαλίδη, Μαυρομιχάλης, Πολύζος.
Α2 ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Σάββατο 2/12
ΕΑΚ Λάρισας 15.00 Καλοχώρι-Κένταυρος Ζαγ., διαιτητές: Φακίτσας, Δότα.
Κλ. Ν. Ιωνίας 16.00 Ιωλκία-Αετός Πλατ., διαιτητές: Αγαγιώτου, Ηλιόπουλος, γραμματεία: Πεγιούκα, Καροτσάκης, Σχοινάς.
Κλ. Φαρσάλων 18.30 ΑΣ Φαρσάλων-Αιολικός, διαιτητές: Κίσσας, Γιατρόπουλος.
Κλ. «Ι. Πατάκης» 19.00 Νίκαια 2012-ΓΣ Φαρσάλων Κ21, διαιτητές: Παγώνης, Καρακώστας.
Κλ. Ν. Ιωνίας 20.00 Ελευθεριακός-Σπορτ Ακαδημία, διαιτητές: Αβραμίδου, Παπαγιώτης, γραμματεία: Καροτσάκης, Πασιάς, Πεγιούκα.
Κυριακή 3/12
Κλ. Σκιάθου 12.00 ΓΣ Σκιάθου-Δήμητρα Ευξ., διαιτητές: Καγιόπουλος, Κοντοστάθης, γραμματεία: Πεγιούκα.
Β’ ΕΣΚΑΘ
1ος όμιλος
Κυριακή 3/12
Κλ. Αλμυρού 11.00 Τιτάνες Αλμ.-Αρμένιο, διαιτητές: Αβραμίδου, Καραθάνος, γραμματεία: Μπάτζος, Χατζητρακόσιας, Σχοινάς.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 11.00 BC Volos-ΑΟ Σκοπέλου, διαιτητές: Αγαγιώτου, Ηλιόπουλος, γραμματεία: Ρωμηού, Μαυρομιχάλης, Θεοφανίδου.
Κλ. Ν. Ιωνίας 12.00 Άδμητος Βελ.-Ολυμπιονίκης, διαιτητές: Τσάλας, Παπαγιώτης, γραμματεία: Μαριτσούδη, Βούλγαρης, Τσιργούλα.
Γυναίκες
Κυριακή 3/12
ΕΑΚ Βόλου 10.00 Ολυμπιακός Β. Κ21-Νίκη, διαιτητές: Μπουγλός Ι., Μπουγλός Π., γραμματεία: Μαρούσος, Βενετσάνος, Γκαλίδη.
Δημ. Τρικάλων 16.00 Αίολος Τρ.-Απόλλων Καρδ., διαιτητές: Γκαρτζονίκας, Ράντος, γραμματεία: Μητρόπουλος, Καλύβα, Γκουγκουστάμου.
Παίδες
1ος όμιλος
Σάββατο 2/12
ΕΑΚ Βόλου 09.00 Ολυμπιακός Β.-Ανάληψη, διαιτητές: Τσάλας, Δημητρόπουλος, γραμματεία: Μαρούσος, Χατζητρακόσιας, Βενετσάνος.
Κλ. Αλμυρού 10.00 Τιτάνες Αλμ.-ΑΕΒΔ, διαιτητές: Αγαγιώτου, Ηλιόπουλος, γραμματεία: Βούλγαρης, Μαριτσούδη, Μαυρομιχάλης.
Κλ. Ν. Ιωνίας 10.15 ΓΣ Βόλου-ΓΣ Σκιάθου, διαιτητές: Μπάρδας, Παπαγιώτης, γραμματεία: Μπάτζος, Γκαλίδη, Σχοινάς.
Κυριακή 3/12
Κλ. Ν. Ιωνίας 10.00 Αιολικός-Ολυμπιονίκης, διαιτητές: Τσάλας, Τσάλας Γ., γραμματεία: Τσιργούλα, Βούλγαρης, Μαριτσούδη.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 17.00 BC Volos-Ν.Α. Νίκης, διαιτητές: Μπουγλός Ι., Μπουγλός Π., γραμματεία: Μπάτζος, Μαυρομιχάλης, Τσιργούλα.
Κορασίδες
1ος όμιλος
Σάββατο 2/12
Κλ. Ν. Ιωνίας 08.30 BC Volos-Ολυμπιακός Β., διαιτητές: Μπάρδας, Κοντοστάθης, γραμματεία: Γκαλίδη, Σχοινάς, Πεγιούκα.
Κυριακή 3/12
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 19.00 ΓΣ Βόλου-Νίκη, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Ηλιόπουλος, γραμματεία: Τσιργούλα, Μπάτζος, Χατζητρακόσιας.
2ος όμιλος
Σάββατο 2/12
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 08.30 Αγριά BC-ΝΑ Νίκης, διαιτητές: Σκοτεινιώτη, Τσάλας, γραμματεία: Ρωμηού, Γούλα, Θεοφανίδου.
ΕΑΚ Βόλου 11.00 Ολυμπιακός Β’ ομάδα-Τιτάνες Αλμυρού Β’, διαιτητές: Τσάλας, Δημητρόπουλος, γραμματεία: Μαρούσος, Βενετσάνος, Χατζητρακόσιας.
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 11.00 Ακαδημία ΓΣΒ-Ίωνας, διαιτητές: Καγιόπουλος, Τσάλας, γραμματεία: Θεοφανίδου, Ρωμηού, Γούλα.
Κυριακή 3/12
Κλ. «Β. Παρασκευόπουλος» 09.00 ΓΣ Βόλου Β’ ομάδα-Αιολικός Β’ ομάδα, διαιτητές: Αγαγιώτου, Δημητρόπουλος, γραμματεία: Θεοφανίδου, Ρωμηού, Μαυρομιχάλης.
Έφηβοι
Κυριακή 3/12
Κλ. Ν. Ιωνίας 16.00 ΑΣ Δημητριάς-ΑΕΒΔ, διαιτητές: Αβραμίδου, Καραθάνος, γραμματεία: Βούλγαρης, Μαντούδης, Πολύζος.
Κλ. Αλμυρού 17.00 ΓΣ Αλμυρού-ΓΣ Βόλου, διαιτητές: Μπάρδας, Παπαγιώτης, γραμματεία: Βενετσάνος.
Τετάρτη 6/12
Κλ. Ν. Ιωνίας 20.30 Αιολικός-Νίκη, διαιτητές: Καγιόπουλος, Κοντοστάθης, γραμματεία: Ρωμηού, Γούλα, Καροτσάκης.