Με απόφαση του απερχόμενου Δ.Σ. για τις εκλογικές διαδικασίες του Νομαρχιακού Τμήματος ΑΔΕΔΥ Μαγνησίας, ορίζεται ότι στις 21/10/2019 θα πραγματοποιηθεί η γενική συνέλευση, στις 7 μ.μ., στο Εργατικό Κέντρο Βόλου και στις 23/10/2019 θα διεξαχθούν οι εκλογές. Η ενημέρωση των αντιπροσώπων για τη συμμετοχή τους στη γενική συνέλευση και στις εκλογές, είναι ευθύνη των πρωτοβάθμιων σωματείων.
Τοπικά
Εκλογές για νέο Δ.Σ. στην ΑΔΕΔΥ Μαγνησίας
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2016/02/adedy.jpg?fit=485%2C364&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΔωρεάν έλεγχος του Δείκτη Μάζας Σώματος