Ο Σύλλογος «Η Αλληλεγγύη» καλεί τα μέλη του και όσους μπορούν να αιμοδοτήσουν, να δώσουν το παρόν στις δύο αιμοδοσίες που έχουν προγραμματιστεί για τις επόμενες ημέρες.
Συγκεκριμένα: την Τρίτη 26 Ιανουαρίου 2021 στον προαύλιο χώρο του Ιερού Ναού Ευαγγελιστρίας στην Νέα Ιωνία και ώρες 9:00-13:00 και την Τετάρτη 27 Ιανουαρίου 2021 στον προαύλιο χώρο των Περιφερειακών Ενοτήτων Νομού Μαγνησίας και Σποράδων (πρώην Νομαρχία) και ώρες 9:00-13:00.
Καλούνται τα μέλη του Συλλόγου να μην αμελήσουν την αιμοδοσίας τους γιατί υπάρχει μεγάλη ανάγκη στην αιμοδοσία Βόλου.
Τοπικά
Δυο δράσεις αιμοδοσίας την ερχόμενη εβδομάδα από την “Αλληλεγγύη”
Προηγούμενο ΆρθροΔιέπρεψαν οι βετεράνοι κωπηλάτες του ΝΟΒΑ το 2020