Τυροπιτοειδή θα διανείμει δωρεάν αύριο ο Σύλλογος Τριτέκνων Μαγνησίας. Η διανομή θα γίνει από τις 4:30 μμ. έως τις 6:30 μμ, στα γραφεία του Συλλόγου (Δημητρίου Πολυορκητού 26 Α , Νέα Δημητριάδα) προσφορά της βιομηχανίας τυροπιτοειδών Στάμος Α.Ε. Επειδή τα προϊόντα είναι ευπαθή θα τηρηθεί αυστηρά η ώρα και η σειρά προτεραιότητας. Παρακαλούνται τα μέλη να έχουν μαζί τους την κάρτα μέλους.
Τοπικά
Δωρεά διανομή τυροπιτοειδών από τον Σύλλογο Τριτέκνων Μαγνησίας
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2019/07/triteknoi.jpg?fit=840%2C503&ssl=1)