Στον «τόπο» θα άφηνε χθες ένας νεαρός με ηλεκτρικό πατίνι, μια γυναίκα. Η γυναίκα βγήκε από φαρμακείο στη Δημητριάδος και μόλις άνοιξε η πόρτα, για να πατήσει το πόδι της στο πεζοδρόμιο, πέρασε ο νεαρός με «χίλια», σε απόσταση χιλιοστών από μπροστά της, για να εξαφανιστεί στην Κουμουνδούρου. Οι πατιναριστές έχουν εξελιχθεί σε δημόσιο κίνδυνο.
ΚΑΤ. ΤΑΣ
Οι εικόνες της ημέρας
Δημόσιος κίνδυνος οι πατιναριστές
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2021/07/Σ2Φ3-ΖΩΗ-ΠΟΛΗ-ΚΑΤΕΡΙΝΑ-1.jpg?fit=640%2C427&ssl=1)