Άμισθη αντιδήμαρχος δημοτικής αστυνομίας, δημοσίων και διεθνών σχέσεων και εκδηλώσεων του Δήμου Βόλου ορίστηκε η πρώην πρόεδρος της ΚΕΚΠΑ ΔΙΕΚ Νατάσα Μορφογιάννη. Η θητεία της ως αντιδήμαρχος θα είναι για ένα έτος, έως τις 21 Ιανουαρίου του 2022. Στις αρμοδιότητές της είναι η εποπτεία, ο συντονισμός και η ευθύνη της λειτουργίας των υπηρεσιών αυτοτελών τμημάτων της δημοτικής αστυνομίας και Επικοινωνίας, Δημοσίων και Διεθνών Σχέσεων, η υποβολή προτάσεων για την καλύτερη οργάνωση και στελέχωσης των υπηρεσιών ευθύνης της και η διεκπεραίωση ειδικών θεμάτων που θα της ανατίθενται από τον δήμαρχο.
Τοπικά
Αντιδήμαρχος δημοτικής αστυνομίας η Νατάσα Μορφογιάννη
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2021/01/140155764_2486142475028446_2299790980403865200_n.jpg?fit=296%2C407&ssl=1)