Στον «αέρα» συγκροτήθηκε το διοικητικό συμβούλιο της ΕΒΕΤΑΜ ή για να ακριβολογούμε, στον «αέρα» ανασυστήθηκε… Αρχικά είχε επιλεγεί ως μέλος του ο κ. Μαστοράκης από τη Σιδενόρ, που είναι και τοπική βιομηχανία. Τελικά άλλαξε η απόφαση και προχθές το βράδυ αντί του κ. Μαστοράκη, επελέγη ο κ. Μαρίνος από τον Τιτάνα. Χθες στην ανάληψη των καθηκόντων της νέας υπό τον τέως πρόεδρο της ΕΚΕΠΥ Κωνστ. Στουρνάρα διοίκησης άλλον περίμεναν και άλλος ήρθε. Πάντως καθυστέρησε και η κ. Μυρτώ Ζαφειροπούλου…