Ο φοροτεχνικός και λογιστής κ. Γιώργος Κουκλουμπέρης θα είναι σήμερα ο προσκεκλημένος της διαδικτυακής εκπομπής «Η Θεσσαλία για την οικονομία» με παρουσιαστές τον Καθηγητή του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας κ. Μιχάλη Ζουμπουλάκη και τον οικονομολόγο κ. Βασίλη Δανό.
Η εκπομπή θα παρουσιαστεί σήμερα στις 8 το βράδυ μέσα από την www.e-thessalia.gr και θα αναφέρεται στις φορολογικές δηλώσεις.
Τοπικά
Σήμερα η διαδικτυακή εκπομπή «Η Θεσσαλία για την οικονομία»
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2020/06/ekpompi.png?fit=840%2C439&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΟι αθλητικές μεταδόσεις της Δευτέρας