ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

Τοπικά

Οι δέκα πρώτοι από κάθε συνδυασμό στην Περιφέρεια Θεσσαλίας

Αγοραστός – «Συμμαχία υπέρ των πολιτών»

ΚΟΛΥΝΔΡΙΝΗ – ΧΑΛΑΣΤΑΡΑ ΔΩΡΟΘΕΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ
8.823
ΧΑΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
3.797
ΜΟΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
3.321
ΙΓΓΛΕΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2.785
ΚΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ
2.404
ΤΣΙΑΜΗΤΑ ΟΛΓΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
2.356
ΠΟΛΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
2.268
ΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1.606
ΜΠΕΛΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ
1.505
ΣΤΑΜΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΑΚΗΣ) του ΑΝΤΩΝΙΟΥ
1.483

Τσιλιμίγκας – «Η Θεσσαλία στην καρδιά μας» 

ΚΑΝΑΒΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ
1.548
ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1.181
ΤΣΑΓΑΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
1.166
ΧΑΡΑΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
1.145
ΚΛΕΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΜΙΧΑΗΛ
1.136
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
1.129
ΣΚΡΙΜΠΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
1.110
ΦΟΡΤΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
1.018
ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
930
ΤΟΠΑ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
924

Κουρέτας – «Πρωτοβουλία»

ΨΑΧΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
1.029
ΔΟΓΚΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
616
ΚΩΣΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
474
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΆΓΓΕΛΟΣ) του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ
364
ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
360
ΜΑΡΕΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
318
ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
277
ΤΣΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
248
ΧΑΛΚΙΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ (ΦΡΟΣΩ ΈΦΗ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
229
ΡΑΜΠΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
171

Τσιαπλές – «Λαϊκή Συσπείρωση»

ΝΑΝΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
825
ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΕΥΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
481
ΡΟΥΣΗ – ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ (ΡΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ
323
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
312
ΓΚΑΤΖΗ ΔΡΟΣΙΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
290
ΧΑΡΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
275
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΠΕΝΥ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
247
ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
230
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ – ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
223
ΤΣΙΩΝΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
206

Μπίλλη – «Ελληνική Αυγή για τη Θεσσαλία»

ΠΕΤΡΟΥΛΙΑΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
431
ΚΑΛΟΥΤΣΑΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ του ΜΑΤΘΑΙΟΥ
353
ΣΥΡΤΑΔΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
256
ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
240
ΑΠΕΡΓΗ ΜΑΡΙΑ -ΑΡΕΤΗ του ΓΕΡΑΣΙΜΟΥ
195
ΒΛΑΧΑΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ
194
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
144
ΑΡΕΘΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
142
ΣΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ
133
ΜΠΕΝΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ-ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ
130

Ακρίβος – «Θεσσαλία Πράσινη Περιφέρεια»

ΖΙΩΓΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
169
ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
169
ΒΟΥΚΙΑ ΖΩΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
147
ΓΙΑΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
133
ΓΕΩΡΓΑΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
115
ΚΑΡΒΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
109
ΦΥΣΕΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
105
ΜΑΛΑΝΔΡΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ
97
ΖΙΩΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
93
ΤΣΟΥΜΠΕΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
92

Ντούρος – «Αριστερή Παρέμβαση στη Θεσσαλία»

ΛΑΣΚΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΠΕΡΙΚΛΗ
165
ΣΕΒΑΣΤΙΔΟΥ ΟΛΓΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
115
ΚΑΤΣΙΑΜΠΟΥΡΑ ΑΣΠΑΣΙΑ (ΣΟΥΛΑ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ
99
ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
98
ΜΟΛΟΧΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
95
ΧΡΥΣΟΧΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ (ΠΩΛΙΝΑ) του ΕΥΣΤΑΘΙΟΥ
86
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ
84
ΚΟΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
73
ΠΑΠΑΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
69
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΑΡΓΥΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ
63

Δελημήτρος –  «Ανυπότακτη Θεσσαλία»

ΑΛΜΠΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΤΑΣΟΥΛΑ) του ΣΤΕΡΓΙΟΥ
118
ΜΠΑΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΓΓΕΛΟΚΩΣΤΑ
117
ΠΑΧΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
117
ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΥ – ΣΑΝΑΚΙΔΗ ΜΑΡΙΑ του ΑΝΔΡΕΑ
107
ΜΠΕΦΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΟΡΕΣΤΗΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ
94
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΣΑΜΗ (ΒΑΛΜΗ) του ΑΡΓΥΡΙΟΥ
89
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΠΟΥΛΧΕΡΙΑ (ΜΑΡΟΥΣΚΑ) του ΘΩΜΑ
77
ΚΟΥΝΑΤΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ
77
ΨΑΘΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ
75
ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΦΑΙΔΡΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
68
Προηγούμενο ΆρθροΕπόμενο Άρθρο

Μοιραστείτε το