Τους διαιτητές της 4ης αγωνιστικής για το πρωτάθλημα της Γ’ Εθνικής όρισε η ΚΕΔ/ΕΠΟ. Το Κυριακάτικο (4/12, 3μ.μ.) ντέρμπι της Νεάπολης, ανάμεσα στον Ολυμπιακό Βόλου και την Κοζάνη θα «σφυρίξει» ο κ. Χρήστος Νίτσας από τη Λάρισα. Από τον ίδιο νομό θα είναι και οι δύο βοηθοί, με την Επιτροπή Διαιτησίας να ορίζει τους κ.κ. Βαλιώτη Θωμά και Κουτούμπα Δημήτρη. Ο Γιώργος Παπαμίχος από την ΕΠΣ Φθιώτιδας θα είναι ο παρατηρητής διαιτησίας.
Αθλητισμός
Ο Νίτσας «σφυρίζει» Ολυμπιακός Β.-Κοζάνη
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2021/10/ΝΙΤΣΑΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ.jpg?fit=750%2C500&ssl=1)