Την ανανέωση του συμβολαίου του Βαγγέλη Ανδρέου ανακοίνωσε η ΠΑΕ Νίκη. «Η ΠΑΕ Νίκη Βόλου ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας της με τον Βαγγέλη Ανδρέου. Ο 32χρονος στόπερ μετράει με τη φανέλα της ομάδας μας ήδη 61 συμμετοχές, έχοντας σκοράρει κι ένα τέρμα».
Ο έμπειρος ποδοσφαιριστής δήλωσε στο Nikifc.gr: «Η Νίκη, πλέον, είναι το σπίτι μου. Είμαι χαρούμενος που θα πορευτούμε μαζί για ακόμη μια σεζόν, με την ευχή φέτος να υλοποιηθεί ο μεγάλος στόχος μας.
Τα προηγούμενα χρόνια η διοίκηση φρόντισε να δημιουργήσει ένα υγιές κλαμπ, το οποίο πάντα στοχεύει ψηλά. Η απόφαση του να παραμείνω στην ομάδα ήταν εύκολη. Τα λέμε σύντομα στο γήπεδο».
Αθλητισμός
Έμεινε στη Νίκη ο Βαγγέλης Ανδρέου
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2023/08/367598778_1332689570669137_53275.jpg?fit=840%2C554&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΕσπερινός μετ΄αρτοκλασίας στο προσκυνητάρι του Αγίου Σταματίου