Άνισος αγώνας ανάμεσα σε ΓΣ Αλμυρού και Δήμητρα

Δεν αντέχει σε κριτική ο αγώνας Γ.Σ. Αλμυρού-Δήμητρα 8-0, με τους φιλοξενούμενους να παρατάσσονται με εννέα παίκτες. Στο ημίχρονο το σκορ ήταν ήδη 5-0 με τρία τέρματα του Μπασαγιάννη και ένα από τους Καρρά και Κλουκουτάρα, ενώ στην επανάληψη ο Μπασαγιάννης σημείωσε το τέταρτο προσωπικό του γκολ, ενώ τα άλλα δύο πέτυχε στο ντεμπούτο του ο νεαρός Επίσκοπος. Πρώτη εμφάνιση έκαναν και οι Σιούτης, Κρίκης, Λεμούσιας.
Γ.Σ. ΑΛΜΥΡΟΥ: Λειβαδίτης, Σιούτης, Τσιαγιαννίδης (46’ Κρίκης), Μαυρογέννης, Ντόντα, Γκάμπας, Οικονόμου, Καρράς (46’ Επίσκοπος), Μπασαγιάννης, Κλουκουτάρας (46’ Λεμούσιας), Κουτσουράκης.
ΔΗΜΗΤΡΑ: Τζοβάρας, Κουτσοκέρας, Ευαγγέλου, Παπαγεωργίου, Νικοβιώτης, Π. Ρούσας, Κακλιάς, Μόσχος, Νικογιάννης.