Καιρός είναι να καταλάβει η κυβέρνηση ότι πρέπει πλέον να κυβερνήσει. Και για να μην πάμε μακριά, μένουμε στο Νοσοκομείο και το Λιμάνι που ουσιαστικά έχουν μείνει χωρίς Διοίκηση. Θα αποφασίσει επιτέλους η κυβέρνηση να ορίσει Διοικήσεις; Και όταν λέμε Διοικήσεις, εννοούμε Διοικήσεις αξιοκρατικές και όχι μέσα από τα κομματικά μαγειρεία.
Παραπολιτικά
Ακέφαλα το Νοσοκομείο και το Λιμάνι
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2014/09/checkmark3.png?fit=485%2C361&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΟ Μπέος και το Βούλευμα