Με τα καλύτερα λόγια μίλησε για τον δήμαρχο Ρήγα Φεραίου Δημήτρη Νασίκα η Γιάννα Αγγελοπούλου-Δασκαλάκη. Απόδειξη χθες κατά την επίσκεψή της στο Βελεστίνο όπου μετέφερε τα καλά της λόγια και στον πατέρα του δημάρχου. Βρισκόταν σε καφετέρια απέναντι από το δημαρχείο και τις συστάσεις ανέλαβε ο ίδιος ο δήμαρχος. «Να σας γνωρίσω και τον πατέρα μου», είπε στην πρόεδρο της Επιτροπής «Ελλάδα 2021». «Να ξέρετε ότι ο γιος σας δεν είναι απλά εργατικός, αλλά έχει όραμα για τον Δήμο», είπε στον πατέρα του δημάρχου η κ. Αγγελοπούλου.
ΗΡ.ΚΑ.
Παραπολιτικά
Τι είπε η Γιάννα στον πατέρα του Δ. Νασίκα
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2014/06/og_img_2019.png?fit=840%2C382&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΤα δώρα στην Γιάννα Αγγελοπούλου