Πριν έναν χρόνο, στη διάρκεια της εκδήλωσης παράδοσης των δύο ασθενοφόρων οχημάτων από την ΕΒΟΛ στην 5η ΥΠΕ, ο πρόεδρος της συνεταιριστικής γαλακτοβιομηχανίας Νικ. Πρίντζος είχε προτείνει να αναλάβει η βιομηχανία το κόστος πρόσληψης και απασχόλησης ενός τρίτου οδηγού για το ασθενοφόρο του Κέντρου Υγείας Βελεστίνου, καθώς δεν υπάρχει να καλύπτει την τρίτη βάρδια. Ακόμη ο κ. Πρίντζος περιμένει απάντηση στην πρότασή του…
Παραπολιτικά
Περιμένει… να βοηθήσει η ΕΒΟΛ
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2014/09/checkmark3.png?fit=485%2C361&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΤαχύτατη Μαρίνα