Στον Θησέα πραγματοποιήθηκε η τακτική Γενική Συνέλευση των μελών του και έγινε ο απολογισμός (διοικητικός και οικονομικός) του απερχόμενου Δ.Σ., ο οποίος εγκρίθηκε. Κατόπιν εξελέγη η εφορευτική επιτροπή, πρόεδρος της οποίας είναι ο Δημήτρης Αλιάτης με γραμματέα τον Γιάννη Αλιάτη. Η επιτροπή θα είναι και υπεύθυνη για τη διενέργεια των εκλογών που ορίστηκαν για την Πέμπτη 5 Μαΐου. Οι υποψηφιότητες μπορούν να κατατεθούν μέχρι την Τετάρτη 4/5 στις 19.00 στον πρόεδρο της εφορευτικής επιτροπής.
Αθλητισμός
Εκλογές για Δ.Σ. στις 5 Μαΐου στον Θησέα
![](https://i0.wp.com/e-thessalia.gr/wp-content/uploads/2021/04/ΘΗΣΕΑΣ-ΛΟΓΟ-ΚΑΠΝΟΓΟΝΑ.jpg?fit=782%2C521&ssl=1)
Προηγούμενο ΆρθροΠρώτη πτήση στη Σκιάθο μεθαύριο Μεγάλο Σάββατο από τη Γαλλία